Hakkımızda

Hakkımızda

duşakabin

Banyolar günümüzde temizlik ihtiyacını karşılayan alanlardan daha fazlasıdır. Günlük hayatın stresinden ve yorgunluğundan uzaklaşıp rahatlayabileceğiniz banyolar, fonksiyonel yapıları ile kullanıcılarını etkiliyor. Tasarımlarında fonksiyonelliğin yanı sıra dayanıklılığı ve estetiği ile kullanımda rahatlık da sunmaktadır. Bu sayede banyodan beklentiler artarken firmamız bu beklentileri tam anlamıyla karşılayarak evinize değer katmaktadır.

BanyoTuvalet.com, Pendik İstanbul'da 20 yılı aşkın süredir duşakabin, duşakabin teknesi, küvet ve banyo dolabı üretmektedir. Ürün çeşitliliği ile geniş bir müşteri kitlesine en hassas ve en kaliteli hizmeti sunan firmamız, bulunduğu lokasyonda ve çevresinde duşakabin alanında lider konumdadır. Üstün kalite ve uygun fiyat politikası ile hizmetlerine devam eden firmamız, size her an kusursuz bir duş keyfi ve konforunu sunmak istemektedir.

Üstün ürün ve hizmet anlayışıyla kaliteden ödün vermeyen firmamız, 100% müşteri memnuniyeti, ürün garantisi, dekorasyon ve fonksiyonelliği bir araya getiren ürün portföyü ile siz değerli müşterilerimize en hassas duş ve banyo çözümlerini sunmaktadır. Müşterilere en iyi hizmetin memnuniyet ve kalite olduğu bilinciyle hareket eden firmamız sektöründeki yerini sağlamlaştırmaya ve bu yolda edindiği bilgilerle gelişmeye devam etmektedir.

İmalattan montaja kadar alanında uzman ekip arkadaşlarımız; Kaliteli hizmet, kaliteli ürünler, hızlı teslimat ve en iyi fiyat garantisi sizlere kusursuz hizmet sunmaktadır.

Yaşam alanlarınıza konfor, ergonomi ve kalite getiren firmamız, banyolarınıza değer katmak istemektedir.